discord MT2009: https://discord.com/invite/RhUaGRYZG7
dołącz do bety: https://metin2009.pl/Donation
__________________________
mail do newsów:
[email protected]
drugi kanał: https://www.youtube.com/@UCPjT2_dsuigtsQfpBel--kQ
miniaturka: https://www.youtube.com/@UC6Fooc7zrovcOcwRps3G1Dw dziena
__________________________
00:00 - 00:40 WSTĘP
00:40 - 01:39 [REKLAMA] MT2009
01:39 - 04:05 GAMEFORGE I PROBLEMY Z AKTUALIZACJĄ
04:05 - 05:56 METINCRAFT
05:56 - 08:49 METIN2010
08:49 - 10:05 EPITOME -...
Komentarze
dołącz do bety: https://metin2009.pl/Donation
I znowu, współpraca z randomowymi ludźmi, zmiany techników również przed startem, zwykły skok na kase, tu nie ma czego bronić
No ciekawe, przy wolnej chwili na pewno sprawdzę 😊
Czyli to wyglądało tak: a chuj może się uda i 3k wpadnie, a potem najwyżej powiem, że nie miałem magicznej kuli XDDDD.
Jeszcze masz jakieś wąty do NP, który was obnażył.
i jeszcze jedno, arezzo dobrze nie ostygł a ty chcesz jeszcze przepchnąć mt2009 XD
na głowę tego 2009
natomiast zakładając że średnio to jednak 20 mln ale 50% szansy na perłę to w dużej skali wychodzi 20 za 10 (10 trzeba wydać żeby zyskać perłę wartą średnio 20) co jest jeszcze większą katastrofą XD
Już na starcie bitex się pogrążasz, bo w filmie powiedziałeś wprost, że w nich uwierzyłeś. Jako twórca nie powinno być wierze w słodkie farmazony, tylko sprawdzam co i jak jest zrobione.
Jako, że to była ekipa bez doświadczenia to można sobie tym wytrzeć mordę? No właśnie nie, to dobra wymówka i nic więcej.
Ktoś mógł wcześniej nie być nigdzie indziej technikiem, ale nie oznacza to, że taka osoba nie ma żadnego doświadczenia. Gdzie jakieś CV czy portfolio gdzie można sprawdzić jakie kompetencje ktoś posiada. Jeśli taka osoba nie ma nic to już jest serwer automatycznie do wyjebania. Jeśli technik jest nowy i chce udowodnić, że ogarnia to Wy powinniście tego wymagać. Sprawdzić tego typa: niech zrobi strima jak nad czymś pracuje, jak wprowadza code czy jak modeluje i niech będą tego widoczne efekty, a nie że on coś niby wprowadza i nie ma żadnych efektów. Zawsze na potrzeby zaprezentowania czegoś tworzy się wycinek projektu, tak aby można było widzieć na bieżąco nowe rzeczy. Jeśli tego nie widzieliście, a więc gówno sprawdziliście to potem się nie dziwię, że wciskanie kitu tekstem: uwierzyłem w administracje. To bardzo dobra opcja wciskania scamu.