Balmora.pl
Cheatmt2.pl
Metin2serverscsytmt2
Serwery Metin2
Powrót do kanałów

Mt2009 IRONMAN [ 02 ] - DRUGI DZIEŃ Z ŻYCIA IRONMANA, PRAWIE SIE WYWALIŁEM... ŚMIERĆ = KONIEC

DraxonYT2
3,396 wyświetleń
80
03.06.2026

Opis filmu

➤ REFLINK: https://mt2009.pl/Zagraj?code=Draxon ➤ Discord dla widza: https://discord.gg/pq63F2EC ➤ Kontakt discord: draxonyt ➤ Strona serwera: https://mt2009.pl/ ➤ Discord serwerowy: https://discord.com/invite/RhUaGRYZG7

Tagi

##metin2 ##mt2009 ##metin2009 ##mental ##nerwia2 ##charonmt2 ##akademia #metin2 #mt2009 #metin2009

Komentarze

@tazek4260
03.06.2026 10:02 1
oho akurat pierwszy odcinek obejrzany był
@RhythmSecure
03.06.2026 13:30
Super seria
@akukaraczaa
03.06.2026 13:00
Gdy masz tarcze z nno to i tak dostaniesz stuna co ty gadasz 😂
@ranselek
05.06.2026 09:13
Powiesz w przyszłym odcinku słowo Rabarbar dla widza?
@LecimTutaj
04.06.2026 17:22
e thebillu od perfecta po co spojlerujesz na poczatku lvl?
@MsZagatka
03.06.2026 14:07
Mistrzu drewnie klucze sprzedajesz po.30k nie wywalaj ich
@Logh4rt
06.06.2026 08:28
Myslalem ze wp bedzie najlepsza klasa pod taki tryb
@miami-vice
07.06.2026 18:49
wyjebałeś się na dolinie bo widziałem twój pomnik :)) koniec serii :)))))
@Indra27pro
03.06.2026 15:28
Powinien być jakiś osobny ranking dla klas postaci, bo większość na "łatwiznę" leci mentalem. 😅
@NealeighBunyard
04.06.2026 13:27
SCOFA
@KacperJakubiec-f4u
03.06.2026 13:10
Czy czasem drewniany klucz ktory wyrzuciłeś nie sprzedaje się u handlarki za 30k? xD
@moszuxmetin
03.06.2026 14:48
to co z tym fmsem zrobiles to jest dojebane wedlug ciebie?
@Gapeks
03.06.2026 21:00
Jestem ciekaw ile płaci Elder, że EiSo i Patriczi tam grają i nagrywają, bo imo, na takim PH czy MT2009 mogą zarobić więcej. Więc Hooltras musi płacić krocie, że oni tego nie robią.
Co do runa to fajny challenge, życzę powodzenia.
Procent dropu to rozumiem, że jest na bossy? Bo jak to jest na metki czy moby to jakaś padaka, że biję metka 20 na 18 levelu i nie dropi mi KU bez vipa xd